Porto

Koruma SigortalarıSizin ve sevdiklerinizin geleceğini güvence altına almak ve karşılaşabileceğiniz risklere karşı içinizin rahat olmasını istiyorsanız koruma sigortalarımız yanınızda!

Koruma sigortalarımız ile hayatın kötü sürprizlerine karşı hazırlıklı olarak, yaşam kaybınız durumunda sevdiklerinizin veya ferdi kaza, kalıcı sakatlık, işsizlik ve kritik hastalık durumunda sizin ve sevdiklerinizin maddi sıkıntıya düşmesini engelleyebilirsiniz. Siz de oluşabilecek olumsuz durumlara karşı önleminizi şimdiden almak istiyorsanız ürünlerimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.


Tam Kapsamlı Hayat Sigortası

Tam Kapsamlı Hayat Sigortası yaşam kaybı teminatıyla sevdiklerinize, tam ve kalıcı sakatlık teminatıyla da size finansal güvence sağlar.

Tam Kapsamlı Hayat Sigortasına sadece yaşam kaybı teminatı ile sahip olabileceğiniz gibi, dilerseniz yaşam kaybı teminatı ile birlikte; kaza sonucu yaşam kaybı teminatına, kaza veya hastalık sonucu tam ve kalıcı sakatlık teminatına ya da 3 teminata birden sahip olabilirsiniz.


Prim İadeli Hayat Sigortası

Hayattaki beklenmedik durumlar karşısında sevdiklerinizi Prim İadeli Hayat Sigortası ile koruyun, ödediğiniz primleri sigorta sürenizin sonunda ABD dolarına endeksli olarak geri alın.

Prim İadeli Hayat Sigortası, yaşam kaybı riskine karşı teminat sunan ve aynı zamanda sigorta süresi sonunda hayatta olmanız halinde ödediğiniz primleri size ABD dolarına endeksli olarak iade ederek, kendinizi maddi yönden koruma altına almaya devam etmenizi sağlayan finansal bir güvencedir.


Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası

Kritik hastalıklar sebebiyle maddi ve manevi olarak sıkıntılı geçen dönemlerde Kritik Hastalık Sigortası’nın sunduğu maddi destekten faydalanabilirsiniz.

Ürünümüzün sağladığı yaşam kaybı teminatıyla, sevdiklerinizin kendilerini tam olarak güvende hissetmelerine de olanak tanırsınız. Kritik Hastalık Sigortası, bir sağlık sigortası değildir. Bu sigorta kapsamında sağlık giderleriniz oluştukça değil, tek seferde toplu olarak yaptığımız ödemeden faydalanabilirsiniz.


Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası

Artık zor zamanlarınızı birikimlerinize dokunmadan atlatabilirsiniz. Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası’nın sunduğu maddi destek sayesinde, hem tedavi masraflarınızı hem de hastalığınız sebebiyle meydana gelebilecek gelir kaybınızı karşılayacak bir finansal güvenceye sahip olursunuz.

Hiçbir zaman olmasını istemeyiz ancak bu tür bir hastalık ile karşı karşıya kalmanız durumunda, sağlık harcamalarınıza bakılmaksızın toplu para güvencesi sağlayan Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası ile, bugüne kadar elde ettiğiniz varlıklarınızı ve birikiminizi korurken, aynı zamanda hastalık dönemindeki nakit ihtiyaçlarınız da karşılanmış olur.

Ürünümüzün sağladığı yaşam kaybı teminatıyla da, sevdiklerinizin kendilerini tam olarak güvende hissetmelerine de olanak tanırsınız.